Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  • Kategórie blogu
Blog
Boxy a obedáre
10.09.2019
Boxy a obedáre
Doktor, strážca, zamestnanec čerpacej stanice - to je len niekoľko príkladov povolaní, ktoré zahŕňajú prácu na zmeny. Ako správne jesť pri práci v noc... čítať celé
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
10.09.2019
Usporiadanie obývacej izby s kuchynkou v štýle Provence
Provensálsky štýl v byte je spojený s bielym, jemným šedým a svetlým drevom. Obývacia izba a kuchyňa sa dokonale hodia k tomuto typu usporiadania. Na ... čítať celé
Poťahové látky na nábytok do miestností - ako sa líšia?
10.09.2019
Poťahové látky na nábytok do miestností - ako sa líšia?
Nábytok do obývacej izby je možné okrem iného čalúniť koža, velúr alebo Alcantara. Vykazujú rôzne vlastnosti, majú výhody a nevýhody. Výhodou pohovky ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Multifunkčný priemyselný rebrík
09.09.2019

Multifunkčný priemyselný rebríkMultifunkčné rebríky sú už dlho najobľúbenejšie kvôli rôznym použitiam. Pracujú dobre pre jednoduché diela, ako aj vo vysokých nadmorských výškach. Navyše ich možno použiť aj na nerovnom teréne alebo dokonca na schodoch. Čo by sa malo riadiť pri výbere správneho rebríka?

Ľahko a efektívneNapríklad doma aj na stavenisku rebrík plní určité úlohy a často sa pohybuje. Preto jedným z kľúčových aspektov, na ktoré by ste mali pri výbere optimálneho vybavenia venovať pozornosť, je hmotnosť, alebo skôr Vorel, neponúka viacúčelové rebríky vyrobené z iného materiálu. rebríkový materiál . Z tohto hľadiska je výber pomerne veľký, ale zúženie rozsahu vyhľadávania na multifunkčné modely dominuje rozhodne najľahší hliník . Napríklad jeden z popredných výrobcov tohto zariadenia, Napríklad rebríky, ktoré po rozložení majú dokonca viac ako 5 m, vážia najviac tucet kilogramov.

Tento typ zariadenia je na dlhú dobu zriedka umiestnený na jednom mieste. Častejšie sa používa všade tam, kde je to potrebné. Preto je okrem nízkej hmotnosti dôležité aj ľahké zloženie a rozloženie rebríka . Zvyčajne pomáhajú špeciálne koľajnice pri skĺznutí od seba a háčiky zaisťujú bezpečnosť, vďaka ktorej sa rebrík spontánne nerozvinie. Často nájdete aj multifunkčné rebríky zložené so závesmi. Je pravda, že rozmiestnenie takýchto zariadení si bude vyžadovať viac miesta, ale riziko padania výstuh z koľajníc zmizne. Závesy sú zvyčajne samosvorné, čo zaručuje ochranu pred sklopením počas prevádzky.

Všetky konfigurácie multifunkčných rebríkovMultifunkčné rebríky dosiahli vďaka svojej univerzálnosti úspech v predaji. Môžu byť použité ako priemyselné rebríky aj doma. Ako ich môžete použiť? Základnou funkciou je stupňový rebrík . Vďaka možnosti skladania nie je ťažké prepravovať zariadenie, ktoré vám umožní stúpať až do 5 m. Takéto rebríky po skladaní sú často dlhé asi meter. Ak rebrík nie je možné podoprieť, je možné ho umiestniť do voľnej polohy. Potrebné sú iba dva podporné body. Mnoho modelov je tiež možné upraviť tak, aby sa dali umiestniť aj na nerovnú zem a dokonca aj na dve úrovne schodov.

Ďalšou funkciou, ktorá funguje najmä pri veľkých renováciách, je skôr Rebrík s plošinou ako lešenie, stále však plní najdôležitejšiu úlohu, t. j. umožňuje pracovať vo výškach. Pri použití zariadenia týmto spôsobom by sa malo pamätať na to, že napriek zväčšenej ploche by na rebríku mala pracovať iba jedna osoba. V prípade hliníkových zariadení je maximálne zaťaženie zvyčajne 150 kg. pristátie .

Najskôr bezpečnosťNapriek mnohým možnostiam a výhodám použitia rebríka, pri rozhodovaní o jeho kúpe je prioritou bezpečnosť vybavenia. V praxi výrobcovia vybavujú svoje výrobky prvkami navrhnutými na zaistenie bezpečnosti práce na rebríku a žiadna časť sa neoddelí od zvyšku. Bayersystem, vyrobené po Odre. Aby sa zabránilo pošmyknutiu osoby po rebríku, sú priečky ryhované a chodidlá sú vybavené gumovými krytmi. Ochranná lišta chráni pred prevrátením a akékoľvek ďalšie doplnky, ako sú úlovky, budú vyjadrené v prospech. Nakoniec je kvalita rebríka potvrdená jeho certifikátmi . Ak sa má zariadenie používať na prácu na stavenisku, musí spĺňať príslušné normy. Nemecké certifikáty TUV , ktoré majú rebríky rebríčka , sú cenným svedectvom o trvanlivosti a bezpečnosti.

Stručne povedané, prvé aspekty, ktorým musíte venovať pozornosť pred nákupom, sú bezpečnosť a účel rebríka. Napriek podobnej konštrukcii môžu byť niektoré modely praktickejšie vo zvislej polohe ako napríklad ako plošina. Ak má byť zariadenie univerzálne, je dobré sa zamerať na kvalitu povrchovej úpravy a prvky zaručujúce stabilnú prácu vo výškach.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk